LATO na BAŁTYKIEM PUSTKOWO 12-20.07.2021r. rodzinna wycieczka lub wczasy (zniżki dla dzieci)

Zarząd ZZPOSz informuje, że od 30 listopada rozpoczyna zapisy na bardzo atrakcyjną rodzinną wycieczkę lub wczasy. Zapisy w biurze związku, dodatkowe informacje tel. 5676. Szczegóły w załączonym ogłoszeniu.

Świątecznie Bony od 23 listopada 2020

Zarząd ZZPOSz informuje członków związku, że od 23 listopada są wydawane w biurze związku bony towarowe o wartości 120zł dla każdego pracującego członka związku.

Zabawa Karnawałowa w Kotlinie Kłodzkiej. UWAGA!!! zmiana terminu wycieczki na 5-7 luty 2021r.

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych nastąpiła zmiana terminu wycieczki z 8-10 stycznia na 5-7 lutego 2021 roku. Czyli jedziemy na Zabawę Karnawałową do Zamku na Skale w terminie 5-7.02.2021 roku. Prosimy o terminowe wpłaty (jak w ogłoszeniu) Osoby które chcą zrezygnować prosimy o informację w nieprzekraczalnym terminie do 3 grudnia 2020r. W załączniku ogłoszenie z nieaktualną datą wycieczki, pozostałe informacje w ogłoszeniu są aktualne.

Oferta dla aktywnych GOSŁAW SPORT CENTER za pół ceny

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom członków związku informujemy, że od 1 sierpnia 2020 roku członkowie związku po okazaniu dowodu osobistego w recepcji GOSŁAW SPORT CENTER w Wodzisławiu Śl. będą mogli z upustem w cenie 10zł/członek związku (wejście jednorazowe) oraz 30% upustem na karnet korzystać z zaplecza obiektu. Oferta dla naszych członków związku w załączniku.

Ważne! Wniosek na dodatkowe świadczenie urlopowe w wysokości 350zł.

W załączniku zamieszczamy Wniosek o otrzymanie dofinansowania z ZFŚS z przeznaczeniem na tzw. dodatkowy wypoczynek. Na wniosku widnieje kwota 300zł ale wypłacana kwota będzie w wysokości 350zł (wnioski omyłkowo zostały przygotowane na kwotę 300zł). Wszyscy pracownicy którzy już złożyli wnioski z kwotą na wniosku 300zł. otrzymają mimo to dofinansowanie w wysokości 350zł. Uwaga prosimy o jak najszybsze skorzystanie z w/w świadczenia ze względu na stale zmieniającą się sytuację w PGG S.A.. Warunki otrzymania świadczenia: co najmniej 1 dzień urlopu taryfowego w okresie od 26 maja 2020r.

Stanowisko Zwiazków Zawodowych PGG z dnia 23.04.2020r.

W załączniku skan stanowiska Central Związkowych po rozmowach które odbyły się w dniu dzisiejszym z Zarządem PGG S.A.

Wspólne Stanowisko Związków Zawodowych ws. "4 dniowego tygodnia pracy"

W załączniku przedstawiamy Wspólne Stanowisko ZOK-ów (związków zawodowych działających w PGG S.A.) z dnia 16 kwietnia w sprawie skrócenia tygodnia pracy z 5 dniowego na 4 dniowy w całym PGG S.A. Stanowisko ZZ oraz informacja dla pracowników PGG w załączniku.

Maseczki ochronne dla członków związku

Informujemy, że wobec wprowadzonego od 16 kwietnia (czwartek) powszechnego obowiązku noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych, Zarząd ZZPOSz zakupił pierwszą partię maseczek które będą wydawane członkom związku od 14 kwietnia (wtorek). Maseczki wydajemy w biurze zarządu związku. Dodatkowe informacje pod nr telefonu 5676.

WAŻNE! BADANIA OKRESOWE - zmiana organizacji

W załączniku zamieszczamy komunikat w sprawie zmian w organizacji przeprowadzanych badań okresowych, kontrolnych i wstępnych. Zmiany mają na celu uchronić pracowników skierowanych na w/w badania przed kontaktem z osobami potencjalnie chorymi i siejącymi zarazki chorobotwórcze. Prosimy się zapoznać z komunikatem i stosować się do przedstawionej w nim zmienionej organizacji przeprowadzania badań.

Strony