Wycieczka do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA 2021

Zarząd ZZPOSz organizuje wycieczkę 4 lipca (niedziela) wycieczkę do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA - Zator. Dojazd własny! Zapisy w biurze ZZPOSz. Przy zapisie pełna odpłatność (pracownicy i ich rodziny cena po dofinansowaniu) Szczegóły w załączniku.

II wpłata! Wycieczka do Szwecji (Sztokholm) 18-21 września 2021r.

Informacja dla wszystkich zapisanych: do 15 maja należy wpłacić 450zł/osoba (150zł I wpłata/zaliczka + 450zł II wpłata = 600zł/osoba) . Informujemy, że nadal prowadzimy zapisy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wycieczce (mamy jeszcze 12 miejsc wolnych). Szczegóły wycieczki oraz program w załączniku.

UWAGA Harmonogram wpłat! Oraz zmiana miejsca pobytu LATO nad BAŁTYKIEM ROWY 12-20.07.2021r. rodzinna wycieczka lub wczasy (zniżki dla dzieci)

Zarząd ZZPOSz informuje, że nastąpiła zmiana miejsca pobytu grupy która jest od nas niezależna i jest spowodowana zamknięciem Rezydencji Słońca FINEZJA w Pustkowie oraz brakiem remontu obiektu który był zaplanowany na początku tego roku lecz nie jest wykonywany z przyczyn pandemicznych.

Oferta dla aktywnych GOSŁAW SPORT CENTER za pół ceny

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom członków związku informujemy, że od 1 sierpnia 2020 roku członkowie związku po okazaniu dowodu osobistego w recepcji GOSŁAW SPORT CENTER w Wodzisławiu Śl. będą mogli z upustem w cenie 10zł/członek związku (wejście jednorazowe) oraz 30% upustem na karnet korzystać z zaplecza obiektu. Oferta dla naszych członków związku w załączniku.

Ważne! Wniosek na dodatkowe świadczenie urlopowe w wysokości 350zł.

W załączniku zamieszczamy Wniosek o otrzymanie dofinansowania z ZFŚS z przeznaczeniem na tzw. dodatkowy wypoczynek. Na wniosku widnieje kwota 300zł ale wypłacana kwota będzie w wysokości 350zł (wnioski omyłkowo zostały przygotowane na kwotę 300zł). Wszyscy pracownicy którzy już złożyli wnioski z kwotą na wniosku 300zł. otrzymają mimo to dofinansowanie w wysokości 350zł. Uwaga prosimy o jak najszybsze skorzystanie z w/w świadczenia ze względu na stale zmieniającą się sytuację w PGG S.A.. Warunki otrzymania świadczenia: co najmniej 1 dzień urlopu taryfowego w okresie od 26 maja 2020r.

Stanowisko Zwiazków Zawodowych PGG z dnia 23.04.2020r.

W załączniku skan stanowiska Central Związkowych po rozmowach które odbyły się w dniu dzisiejszym z Zarządem PGG S.A.

Wspólne Stanowisko Związków Zawodowych ws. "4 dniowego tygodnia pracy"

W załączniku przedstawiamy Wspólne Stanowisko ZOK-ów (związków zawodowych działających w PGG S.A.) z dnia 16 kwietnia w sprawie skrócenia tygodnia pracy z 5 dniowego na 4 dniowy w całym PGG S.A. Stanowisko ZZ oraz informacja dla pracowników PGG w załączniku.

Maseczki ochronne dla członków związku

Informujemy, że wobec wprowadzonego od 16 kwietnia (czwartek) powszechnego obowiązku noszenia maseczek ochronnych w miejscach publicznych, Zarząd ZZPOSz zakupił pierwszą partię maseczek które będą wydawane członkom związku od 14 kwietnia (wtorek). Maseczki wydajemy w biurze zarządu związku. Dodatkowe informacje pod nr telefonu 5676.

WAŻNE! BADANIA OKRESOWE - zmiana organizacji

W załączniku zamieszczamy komunikat w sprawie zmian w organizacji przeprowadzanych badań okresowych, kontrolnych i wstępnych. Zmiany mają na celu uchronić pracowników skierowanych na w/w badania przed kontaktem z osobami potencjalnie chorymi i siejącymi zarazki chorobotwórcze. Prosimy się zapoznać z komunikatem i stosować się do przedstawionej w nim zmienionej organizacji przeprowadzania badań.

Strony